ELEKRONİK GÜVENLİK SİSTEM VE CİHAZLARI ;

Günümüz Türkiye’sinde gerek evinizin gerekse işyerlerinizin güvenliği artık son derece önemli olmuştur. CAT Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak görevimiz; teknolojinin getirdiği en son güvenlik ürünlerini size en yüksek kalitede sunmaktır.

Elektronik güvenlik konusundaki çalışma ve projelerimiz; Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV); elektronik hırsız ve yangın alarm sistemleri, araç geçiş/giriş kontrol ve bariyer sistemleri, personel takip ve izleme sistemleri, ürün kontrol ve kayıt sistemleri alanlarını kapsamaktadır.Bu konulardaki mühendislik hizmetlerimize ve teknik ekibimize son derece güveniyor, sizlerin de bizlere olan güveninizle başarı çizgimizi yükseltmeyi hedefliyoruz.

CAT Güvenlik sadece ürün satmanın ötesinde, her boyuttaki kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verdiğinin bilincindedir. Kullanıcı ihtiyacının karşılanması ve memnun kalmış kullanıcı kitlesi oluşturulması, ancak uzun yıllar sorunsuz çalışan sistemler ile sağlanabilir. Bu amaçla, CAT Güvenlik kullandığı tüm elektronik  ürünleri güçlü bir satış sonrası destek ile pazara sunmaktadır.

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİNDE FALİYET ALANLARIMIZ  

KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ ( CCTV )
ALARM SİSTEMLERİ MONTAJI VE DEVREYE ALMA HİZMETLERİ
RFİD GEÇİŞ SİSTEMLERİ SATIŞI
ID PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ
PARMAK İZİ OKUYUCULARI İLE TAKİP
OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMLERİ
KAPI TİPİ METAL ARAMA DEDEKTÖLERİ SATIŞ VE KİRALAMA HİZMETİ
ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ
SİNYAL BOZUCULAR JAMMER SATIŞ PAZARLAMA
STOK VE PERSONEL TAKİBİ İÇİN ID KART ÇÖZÜMLERİ
EDKS ELEKTRONİK DEVRİYE KONTROL SİSTEMLERİ
DVR-VDR KAYIT SİSTEMLERİ
DOME -SPEED DOME KAMERA SİSTEMLERİ
DVR PC-KARTLARI
YÜKSEK ÇÖZÜRLÜKTE GECE GÖRÜŞ KAMERALARI
IP KAMERALAR
GİZLİ KAMERA SİSTEMLERİ
PIR,ISI,DUMAN,GAZ DEDEKTÖRLERİ
SABİT İRİS LENSLER
MOTORLU ZOOM LENSLER
CCTV MONİTÖRLERİ
GÜÇ KAYNAKLARI MUHAFAZALAR, KONNEKTÖRLER
KAPI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ
YANGIN ALARM SİSTEMLERİ
BAKIM ,ONARIM VE TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ.

CAT elektonik güvenlik olarak bizler yüksek teknoloji ürünlerinde özellikle kamera ve alarm sistemlerinde kendilerini dünyaya kanıtlamış ciddi markalarla çalışmaktayız. Bu nedenle size sunulan hizmet kalitesi daima zirve noktasındadır,maalesef günümüzde hiç bir alt yapısı ve teknik desteği bulunmayan yedek parçadan ve kaliteden yoksun uzakdoğu ürünleri ülkemiz piyasasını ele geçirmiş durumdadır. CAT GÜVENLİK  olarak bizler bu piyasada markasına her türlü desteği veren ar-ge çalışmalarında sürekli ön saflarda bulunan teknik altyapısı çok güçlü yedek parça ve servisi kuvvetli firmalarla çalışmayı kendimize ilke edinmiş durumdayız.

Sizde güvenlik sistem ve cihaz ihtiyaçlarınızda CAT güvenlik profesyonellerinden teknik destek alabilir üstelik keşif için hiç bir ücret ödemezsiniz. Bizlere sistem ihtiyaçlarınız için sitemizin iletişim bölümünden her an ulaşabileceğiniz gibi  iletişim formunu da kullanarak ücretsiz keşif ve her türlü elektronik güvenlik sistem ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz.

Web Tasarım