Mustafa Civelek

Genel Müdür • Uzman Eğitici

ARTIK GÜVENDESİNİZ  

CAT GÜVENLİK 2495 sayılı kanunun iptali ve 2004 yılı Haziran ayında 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasasının TBMM de kabulü ile bir müddet bekleyerek ,yasayı ve uygulamaları takip etmiş,Bu zaman aralığında sektörün eksiklikleri,hataları ve piyasanın nasıl bir Güvenlik Hizmeti arzuladığını tespit ederek 2005 Yılı sonlarında çalışmalarını tamamlamıştır.

CAT GÜVENLİK  2006 Yılı Mayıs Ayında Resmi olarak kurularak şirketleşmiştir.

Her zaman CESUR  ATAK  TETİKTE olan hayat prensibimiz şirketimizin İsmini oluşturmuştur.

Ankara Sıhhiye Sezenler Caddesi’nde 2 odalı bir ofisten yola koyulan CAT GÜVENLİK hızla şirket altyapısını kurmuş ve kurumsallaşma adına ne gerekiyorsa gerçekleştirmiştir. Kurumsal kimlik çalışmalarından,ISO 9001 Kalite belgelerine,Web sayfasından,reklam ve pazarlama stratejilerine kadar her ayrıntı planlanmış ve uygulamaya koyulmuştur.

Eğitime çok önem veren şirketimiz 2007 yılı sonunda Güvenlik Eğitim Kurumu açmıştır. Piyasanın ihtiyaç duyduğu eğitimli Özel Güvenlik Görevlisi sorununa cevap vermiştir.Ayrıca tüm Çalışanlarımızın Hizmet İçi Geliştirme Eğitimleri burada gerçekleşmiştir.

Halihazırda İstanbul yolu Erciyes işyerlerindeki şirket merkezi ve 8 il’de(Ankara-Adana-Antalya-İstanbul-Kocaeli-Samsun-Bursa-Çorum) 10 larca ,projede yaklaşık  1.000  Personelle Güvenlik hizmetini Profesyonel olarak sürdürmektedir.

Güvenlik sektörünün 3 ana kolunda hizmet veren CAT Güvenlik, “Güvenlik Hizmeti, Güvenlik Eğitimi ve Elektronik Güvenlik” konularında beklediğiniz ve özlediğiniz hizmet kalitesini sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

CAT GÜVENLİK tüm bu çalışmalarının sonucu olarak sektöre girdiği andan itibaren farklı olduğunu ispatlamış,Özel Güvenlik Hizmetlerinde TÜRKİYE’nin YILDIZI haline gelmiştir.

CAT GÜVENLİĞİ büyüten sizlerin Güvenidir.Sıradan bir Güvenlik hizmeti almayı düşünmeyen herkese Uzman Yönetim Kadromuz ve Özel Eğitimli Güvenlik personelimizle hizmet etmeye hazırız.Güvenlik Hizmeti konusunda Toplam 20 yıllık engin Genel Kolluk ve Özel Güvenlik tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Farklı ve Profesyonel bir Güvenlik hizmeti almayı düşündüğünüzde,en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunan CAT GÜVENLİĞİ tanıyıp araştırmadan hizmet almamanızı öneririz..

Unutmayın !  ” Güvenlik Hizmeti Uzmanlık ister ” sizde bu iş için uzmanını seçin..

CAT GÜVENLİK HİZMETLERİYLE  ** ARTIK GÜVENDESİNİZ **

Saygılarımızla…

Web Tasarım