ÇÜNKÜ İŞİMİZ SADECE GÜVENLİK

CAT Güvenlik kurulduğu günden bugüne kadar olan kısa süreçte müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak gayreti ile  haklı bir üne kavuşmuştur. Bunun sağlanması için fiziki güvenlik hizmetinde önce toplam kalite sisteminde, hizmetlerde ve merkezlerimizde kurumsallaşma adına neler gerekiyorsa  hiçbir fedakarlıktan bu husuta kaçınılmamıştır tüm bu  kalitemizi geliştirme programlarımızın doğal sonucu olarak ülkemizin güzide Kurum ve kuruluşlarına kendimizi çok çabuk kabul ettirmiş bulunmaktayız.

CAT  Güvenlik yalnız güvenlik işi yapmaktadır. Başka hiçbir sektörde faaliyet göstermemektedir. Profesyonelliğin gereklerini tam olarak uygulamaktadır. Personel seçiminden kontrol sistemine kadar her husus ayrıntılı olarak takip edilmektedir.

Günümüz şartlarında elektronik güvenlik sistemlerinin fiziki güvenlikle tamamlanmadığı durumlarda etkisiz olduğu görülmektedir.CAT güvenlik olarak güvenlik sektörünün vazgeçilemez üç ayağında’da faliyetimize devam etmekteyiz personelli yani FİZİKİ GÜVENLİK HİZMETİ, ELEKTRONİK GÜVENLİK HİZMETİ ve ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM hizmetlerinde faliyetlerimize sürekli teknolojiyi ve yönetim geliştirme süreçlerini yakından takip etmek suretiyle sektördeki hızlı yükselişimize devam ediyoruz.Tabii olarak bu kadar kısa sürede çok yol alan bir firma olarak sorumluluklarımızın son derece farkındayız bizim için koruma ve güvenlik hizmeti sağladığımız her kurum ve kuruluş çok önemlidir ve hiç birinin diğerine ticari ve sosyal olarak nezdimizde bir üstünlüğü yoktur. Dolayısıyla CAT Güvenlikten hizmet alan her kurum yada kuruluş aynı özen ve titizlikteki hizmete ulaşır ve gözleri arkada kalmaz.

Sizde Özel Güvenlik Hizmeti alacaksanız muhatabınız firmaya şu hususları sorunuz;

 •     SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNA BORÇLARI VAR MIDIR?
 •     PERSONEL SEÇİMİ VE TEMİNİNİ NEREDEN VE NASIL SAĞLAMAKTADIR?
 •     PERSONEL ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ MALİYEYE BORÇLARI VAR MIDIR?
 •     PERSONEL 5188 SAYILI KANUNUN ÖNGÖRDÜĞÜ ŞEKİLDE MİDİR?
 •     PERSONELİN KONTROLÜ NE ŞEKİLDE SAĞLANMAKTADIR?
 •     PERSONEL GÖREV YERİ TALİMATNAMELERİ MEVCUT MUDUR?
 •     PERSONEL MAAŞLARI HER ŞARTTA AYIN KAÇINDA ÖDENMEKTEDİR?
 •     PERSONELLER HİZMET İÇİ EĞİTİME TABİ TUTULMAKTA MIDIR?
 •     SİLAHLI PERSONELLERE 6 AYDA BİR ATIŞ VE İLGİLİ EĞİTİMLER VERİLİYOR MU?
 •     PERSONELLER ÇALIŞTIKLARI MEVKİİNİN ÖZELLİĞİNE GÖRE SEÇİLİYOR MU?
 •     ÖZENLE SEÇİLEN PERSONELLER BU YERİN İHTİYACINA GÖRE EĞİTİLİYOR MU?
 •     DENETLENEN PERSONELLE İLGİLİ ÇALIŞILAN KURUM BİLGİLENDİRİLİYOR MU?
 •     DÜZENLİ VERİLEN HİZMET İÇİ EĞİTMLERLE İLGİLİ BİLGİ PAYLAŞILIYOR MU?

Sizlerde Özel Güvenlik hizmeti almayı düşünmekte iseniz, CAT Güvenlik olarak yukarıda saydığımız tüm bu hususlarda detaylı bir çalışma yapmadan hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz.Profesyonel olmayan eğitimsiz kişilerin çalıştırılması yasal olarak problemler doğurduğu gibi yapılan istatistiklere göre sorunun kaynağı oldukları görülmüştür.Sizlerin Güvenlik sorunlarınızda uzman desteğe ihtiyacınız olduğunda Kamu ve Özel sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle size hizmete hazırız, sizide CAT Güvenliğin seçkin referans listesinde görmekten onur duyacağımızı bildirir işlerinizde başarı ve GÜVENLİ bir yaşam dileriz.

CAT  Güvenlik profesyonel yönetim ve çalışan kadrosu ile EN İYİ Özel Güvenlik şirketi olma iddiasında sektörün ön saflarında yerini almıştır.

Web Tasarım